IV. Országos Állatorvos-Agrár Sportnap és Családi Hétvége

Eredmények

A 2017. évi Sportnap eredményei:

Futás, 2 500 m 
női

1. Herczog Anna
2. Fekete Zsófia
3. György Mária

férfi

1. Giricz Márton
2. Lénárt Zoltán
3. Bogdánfi Péter

Futás, 10 000 m
női

1. Herczog Anna
2. Méthársi Fanni
3. Baukomenko Luba

férfi

1. Dr. Bándli Bence
2. Bartha Árpád
3. Dr. Csepi Gábor

Asztalitenisz
női

1. Földiné Dr. Németh Zsuzsanna
2. Gömöriné Sós Mónika
3. Kató Zsuzsa

férfi

1. Dr. Várnagy Ákos
2. Tímár-Geng György
3. Dr. Pleva Dániel

Fogathajtás

1. Toronyi Katalin
2. Dr. Sziebert Gergely
3. Dr. Baji Balázs

Parkröplabda

1. Tótfalusi szöcskék
2. Állatorvostudományi 2
3. Állatorvostudományi 1

Streetball

1. Drink Team
2. Állatorvostudományi
3. Vitamed

Kispályás labdarúgás

1. Vetman
2. HAT-AGRO
3. ASE

Sárkányhajó 10 fős

1. Éjszakai Pillangók
2. Labordragons 1
3. Evezővel könnyű

Sárkányhajó 20 fős

1. Vízhajtók
2. NÉBIH 2
3. Beerkány

Teniszverseny a rossz időjárás miatt a  félbeszakadt.
A Dr. Gál Sándor díjat a versenyzők szavazatai alapján Tóth István kapja.




A 2016. évi Sportnap eredményei

Futás:

2500 m  hölgyek:  

1. Herczog Anna
2. Remport Laura
3. Kerekes Barbara
     
férfi:    

1. Bogdánfi Péter
2. Dr. Jakab Zsigmond
3.  Kolimár László

10000 m  hölgyek  

1. Héthársi Fanni
2. Rácz Réka
3. Dr. Vojtilla Zsuzsanna

férfi:    

1. Dr. Bognár Ákos
2. Cervenak Márton
3. Csáki Tibor

Asztalitenisz:

hölgyek:  

1. Földiné Dr. Németh Zsuszanna
2. Scheller Annamária
3. Őszi Rita

férfi:  

1. Dr. Várnagy Ákos
2. Dr. Vincze Zoltán
3. Dr. Sági László

Tenisz:

férfi egyéni:

1. Dr. Hertel Imre
2. Dr. Gál Sándor
3. Dr. Marcheschi Tivadar

férfi páros:  

1. Dr. Varajti Attila, Dr. Kerekes János
2. Dr. Köppel Szilárd, Dr. Boncz Attila
3. Dr. Aladics Sándor, Dr. Hertel Imre

Fogathajtás:

1. Dr. Sótonyi Péter
2. Toronyi Katalin
3. Pétervári Soma

Streetball:

1. Tolnagro
2. Loydok
3. Lehel

Kispályás labdarúgás:

 1. ASE-Vet
 2. HAT-AGRO
 3. Hutyra

 Különdíjak:

legjobb kapus:  Dr. Helmle Péter / ASE-Vet/
legjobb mezőnyjátékos:  Dr. Koch Róbert / ASE-Vet/
gólkirály:  Nagy Ádám  / HAT-AGRO/
legbátrabb kapus:  Alexa Lili

Sárkányhajó:

10 fős:

1. Vitamed
2. LaborDragons
3. ASE Karate

20 fős  

1. Angry Dragons
2. Papírsárkányok
3. Vízhajtók




A 2015. évi Sportnap eredményei

Sárkányhajó 20 fős:
     I. Vadpulykák
     II. Angry Dragons
     III. Evezővel könnyű
     IV. Hatósági papírsárkányok

Sárkányhajó 10 fős:
     I. KAU-079
     II. Vadpulykák
     III. Vitamed
     IV. SZIE GAEK

Kispályás labdarúgás:
     I. Vetman
     II. HAT-Agro
     III. Marek
     IV. ASE-Vet

Streetball:
     I. Vaknyulak
     II. HAT-Agro 1
     III. Vitamed
     IV. HAT-Agro 2

Tenisz férfi egyes:
     I. Dr. Marcheschi Tivadar
     II. Dr. Zomborszky Zoltán
     III. Dr. Sarkadi Attila
     IV. Dr. Aladics Sándor

Tenisz férfi páros:
     I. Dr. Varajti Attila - Dr. Kerekes János
     II. Dr. Zomborszky Zoltán - Dr. Marcheschi Tivadar
     III. Dr. Essősy Gábor - Dr. Aladics Sándor
     IV. Pásztor Attila - Boros László

Fogathajtás:
     I. Toronyi Katalin
     II. Dr. Bodó Gábor
     III. Pétervári Soma Zoltán
     IV. Dr. Tőzsér János

Asztalitenisz női:
     I. Némedi Olga
     II. Őszi Rita

Asztalitenisz férfi:
     I. Dr. Horváth Ákos
     II. Dr. Várnagy Ákos
     III. Wellesz  Tibor
     IV. Dr. Szaniszló Ferenc

Futás 10 000 m női:
     I. Benkő Éva
     II. Baghy Ildikó
     III. Ránky Réka

Futás 10 000 m férfi:
     I. Dr. Bognár Ákos
     II. György Tibor
     III. Dr. Bándli Bence

Futás 2 500 m női:
     I. Kerekes Barbara
     II. Bedi Hanga
     III. György Mária

Futás 2 500 m férfi:
     I. Kölcze Áron
     II. Szelepcsényi Barnabás
     III. Iván Szabolcs

Futás 800 m női:
     I. Kerekes Barbara
     II. Kuffa Szilvia

Futás 800 m férfi:
     I. Dr. Jakab Zsigmond

Az I. Országos Állatorvos-Agrár Sportnap és Családi Hétvége (2014) eredményei